Logo

ЦНАП

Більше 2000 заяв прийнято адміністраторами Центру надання адміністративних послуг Бершадської міської ради Новини

Більше 2000 заяв прийнято адміністраторами Центру надання адміністративних послуг Бершадської міської ради від внутрішньо переміщених осіб на отримання довідок ВПО та допомоги. 24 лютого 2022 року Росія напала на Україну… Цей день змінив життя мільйонів українців, частина з яких була змушена покинути власні домівки і шукати прихисток у більш безпечних регіонах нашої держави. Наша громада стала одним з таких регіонів, яка прихистила на своїй території внутрішньо переміщених осіб. Кожен, хто покинув рідну домівку через війну має сьогодні право на отримання статусу ВПО та допомогу від держави.

До уваги отримувачів житлової субсидії на оплату житлово-комунальних Бершадської територіальної громади Новини

Центр надання адміністративних послуг Бершадської міської ради повідомляємо, що відповідно до п.78 постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 « Про спрощення надання населенню житлових субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого побутового палива» ( зі змінами та доповненнями) після закінчення строку отримання житлової субсидії структурні підрозділи з питань соціального захисту населення самостійно здійснюють призначення житлової субсидії на наступний період для домогосподарств, які отримали житлову субсидію у попередньому періоді (тільки домогосподарствам, які для обігріву житла користуються природним газом або електроенергією), крім домогосподарств:

Адміністраторам ЦНАП м. Бершадь відновлено доступ до реєстру  Державного земельного кадастру Новини

До уваги жителів громади! Відповідно до наказу Держгеокадастру № 117 від 28.05.2022 року адміністраторам відділу «Центр надання адміністративних послуг» Бершадської міської ради відновлено доступ до Державного земельного кадастру, робота якого була призупинена, з початком широкомасштабної збройної агресії Російської Федерації проти України, задля безпеки та захисту даних.

З 1 червня Центр надання адміністративних послуг відновив прийом заяв на отримання витягу про  нормативно-грошову оцінку земельн Новини

Витяг про нормативно-грошову оцінку земельної ділянки найчастіше замовляють у таких випадках: • для надання нотаріусу при оформленні спадщини, договору дарування, міни; • для розрахунку орендної плати за земельну ділянку; • для визначення розміру земельного податку.

На соціальній платформі єДопомога  від 1 червня можна подати заявку  на грошову допомогу від міжнародних організацій Новини

Хто може отримати грошову допомогу❓ Внутрішньо переміщені особи, які перебувають в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб; особи, які проживають/перебувають на тимчасово окупованих, деокупованих територіях або таких, що знаходяться в зоні активних бойових дій України.

Пошук по сайту
Державні послуги