Logo

Новини освіти

Змагання з баскетболу 3х3 в рамках Гімназіади 2023/2024 н.р

Відбувся територіальний етап змагань з баскетболу 3х3 серед юнаків та дівчат в рамках Гімназіади 2023/2024 н.р. В змаганнях взяли участь 9 команд юнаків та 6 команд дівчат закладів освіти Бершадської територіальної громади. Ігри проходили на базі Бершадського ліцею та Бершадського ліцею №1 ім. А. Матвієнка.

Дбаємо про безпеку здобувачів освіти!

В закладах загальної середньої освіти Бершадської територіальної громади організовано просвітницькі заходи спільно з відділом освіти та спорту Бершадської міської ради, відділом поліції №1 Головного управління Національної поліції у Вінницькій області та Бершадською станцією екстреної медичної допомоги.

Нарада директорів закладів загальної середньої освіти

24 листопада 2023 року в залі засідань відділу освіти та спорту Бершадської міської ради відбулася нарада для директорів закладів загальної середньої освіти під керівництвом начальника відділу освіти та спорту Оксани Тартачної.

День Гідності та Свободи в закладах загальної середньої освіти

У зв’язку з відзначенням 21 листопада поточного року Дня Гідності та Свободи і 10-ї річниці Революції Гідності заходи в закладах загальної середньої освіти Бершадської міської територіальної громади пройшли під гаслом «Заряджені гідністю і жагою свободи».

Учні Баланівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів - переможці проєкту «Молодь — громаді»

Учні Баланівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів пройшли навчання з проєктного менеджменту та стали юними агентами змін у своєму населеному пункті. Підлітки спільно з Фонд "МХП-Громаді" створили власний проєкт «Реальні кроки до великої мрії». На реалізацію ідеї вони отримали гранти на 40 тис. грн.

ВЕЛИКИЙ СИНУ УКРАЇНИ, ДО ПЕРЕМОГИ НАС ВЕДИ!

Кожна нація має своїх геніїв, пророків, духовних поводирів, які в часи найважчих суспільних випробувань стають в авангарді жорстоких битв, надихають, кличуть. Для нас, українців, батьком нації є Тарас Григорович Шевченко. Наш Шевченко – це наша вічна святиня, це наша кров, наша ідентичність. Він – символ української нації, національної єдності, чесності, справедливості, правди, внутрішньої свободи, духовного злету, самовираження. Він – людина, що надихає. На все. Жити, боротися, кохати, дружити, гуртуватися, вчитися, йти до кінця – всього цього навчає Мій, Твій, Наш Кобзар.

З третього листопада в громаді чергово стартував ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін

З третього листопада в громаді чергово стартував ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін. Третього листопада на базі Бершадської станції юних натуралістів пройшла олімпіада з екології. Учні не лише вирішували тестові завдання, а й захищали екологічні проекти. Четвертого листопада на базі Бершадського ліцею №1 ім. А. Матвієнка відбулась одна з найчисельніших олімпіад – олімпіада з математики, в якій взяли участь 55 учнів нашої громади.

Переможці обласного конкурсу виробів декортивно-ужиткового мистецтва "Творча майстерня"

В період із 30 жовтня по 06 листопада 2023 року на базі Вінницького обласного центру технічної творчості учнівської молоді було проведено обласний конкурс виробів декортивно-ужиткового мистецтва "Творча майстерня".

Тренінг для вчителів початкових класів «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення»

Навчання протягом життя - важлива навичка для всіх, хто прагне до самовдосконалення, зокрема для освітян. Щоб бути впевненим сучасним педагогом, важливо не лише знати свій предмет, а й постійно підвищувати власний кваліфікаційний рівень. Бо сьогодні постає важливе питання: «Який же підхід та спосіб навчання дібрати для дитини?» Відповідь на нього змогли отримати освітяни Бершадської та Джулинської територіальної громад під час навчання на тему: «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення», яке відбулося 11 листопада 2023 року на базі Бершадського ліцею.

Життя людини - найвища цінність!

07 листопада 2023 року відбулося засідання творчої групи фахівців психологічної служби закладів освіти Бершадської територіальної громади, які опрацювали, підготували вправи про цінність життя та розробили комплекс заходів з профілактики самоушкоджуючої поведінки серед дітей.

Пошук по сайту
Державні послуги

Рішення сесій