Logo

Новини освіти

Змагання з настільного тенісу

На базі Війтівського ліцею відбувся територіальний етап змагань з настільного тенісу за Регламентом Гімназіади 2023/2024 н.р.

Гімназіада - визначна подія у світі шкільного спорту

Серед закладів освіти громади відбулися зональні змагання з футболу, що проходять у рамках Гімназіади серед учнів закладів загальної середньої освіти. Зустрічі пройшли у напруженій безкомпромісній боротьбі.

Засідання творчої групи філологів

17 жовтня 2023 року відбулося засідання творчої групи вчителів української мови та літератури з питання умов та правил проведення олімпіади І етапу з метою пошуку та підтримки обдарованих учнів, створення умов для їхнього розвитку та самовдосконалення.

Набори «Школа в коробці» від UNICEF UKRAINE

За сприяння Сергія Борзова, голови Вінницької обласної військової адміністрації, за підтримки ЮНІСЕФ, 12 закладів освіти Бершадської міської територіальної громади отримали кейси «Школа в коробці», які в рамках акції «Малі школи – великі надії» керівникам закладів особисто вручила голова Гайсинської районної військової адміністрації Людмила Головашич.

Діти захисників та захисниць вирушили до дитячого табору на Закарпатті!

6 дітей захисників та захисниць Бершадської міської територіальної громади вирушили до дитячого табору на Закарпатті. Дитячий табір розташований у містечку, що розкинулось серед мальовничих закарпатських ландшафтів у долині річки Латориці.

Відкриття спортивного майданчика у с.Велика Киріївка на честь Героя-захисника - Гончарука Ігоря

13 жовтня Бершадський міський голова Віталій Драган разом з головою Гайсинської районної військової адміністрації Людмилою Головашич, головою Гайсинської районної ради Віталієм Савчуком, заступником Валентином Русначенком, начальником відділу освіти та спорту Оксаною Тартачною були присутні на відкритті спортивного майданчику у селі Велика Киріївка, який відкрито на честь Гончарука Ігоря Андрійовича, що загинув на війні, захищаючи свободу та незалежність України.

Стартує Гімназіада!

10 жовтня стартує Гімназіада серед учнів/учениць закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Бершадської міської територіальної громади. У змаганнях буде визначено командна першість з видів спорту та загальнокомандна першість серед команд закладів освіти. Збірні команди закладів освіти представлятимуть Бершадську громаду в районних та обласних спортивних змаганнях.

Всесвітній день вчителя!

6 жовтня спільно з народним депутатом України Миколою Кучером і начальником відділу освіти та спорту Оксаною Тартачною, Бершадський міський голова Віталій Драган нагородив подяками та грамотами кращих освітян Бершадської територіальної громади за фаховість та відданість своїй справі, небайдужість та творчі здобутки, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління й учнівської молоді та з нагоди відзначення Всесвітнього дня вчителя.

Завжди в творчому пошуку!

27 вересня 2023 року в актовій залі засідань відділу освіти та спорту відбувся семінар- зустріч із завідувачкою відділу виховної роботи КЗВО «Вінницької академії безперервної освіти», Олесею Іванівною Коц.

Документальний фільм «Освітяни. Канікули в окупації»

Кінооб'єднання «Вавилон’13» опублікувало на своєму YouTube-каналі документальний фільм про працівників і працівниць закладів освіти Бучі, Ірпеня, Гостомеля і Ворзеля, які навіть під обстрілами, ворожим контролем і постійною загрозою життю не впали у відчай.

Пошук по сайту
Державні послуги

Рішення сесій