Logo

Новини

Координаційна нарада з правоохоронними органами Гайсинського району Новини громади

27.09. 2023 року Гайсинською окружною прокуратурою проведено координаційну нараду з правоохоронними органами Гайсинського району.

Робота комісії щодо комплексного визначення ступеня індивідуальних потреб Новини громади

З метою призначення компенсації фізичній особі, яка надає соціальні послуги з догляду проведено виїзд до місця проживання отримувача зазначеної послуги.

29 вересня День пам'яті трагедії Бабиного Яру Новини громади

29 вересня – річниця від початку масових розстрілів, здійснених гітлерівцями у Бабиному Яру (29-30 вересня 1941 року).

Де близьким родичам зниклих безвісти отримати юридичну допомогу безоплатно. Новини громади

Близькі родичі людей, які зникли безвісти у зв’язку з бойовими діями, під час пошуків можуть потребувати юридичної допомоги. Отримати таку допомогу можна безоплатно, звернувшись до системи безоплатної правничої допомоги.

До відома  жителів громади Новини громади

Головним управлінням Національної соціальної сервісної служби у Вінницькій області відповідно до покладених на нього завдань (Положення про Головне управління, затверджене наказом Нацсоцслужби України від 23.09.2023 No102) забезпечується методичний супровід діяльності місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, установ, організацій, закладів,

Заходи до Дня захисників та захисниць України Новини громади

Сьогодні на головній площі міста об 11:00 год. відбудеться тематичний захід та вшанування пам῾яті загиблих захисників нашої громади з покладанням квітів до меморіального комплексу та Героїв Небесної Сотні з нагоди відзначення Дня захисників та захисниць України.

Передавайте показання газового лічильника зручним для вас способом! Новини громади

Клієнти ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» можуть передати показання газового лічильника будь-яким зручним для них способом, незалежно від наявності інтернету чи доступності центру обслуговування клієнтів.

У КЗ «Бершадська бібліотека» відбулися урочистості заходи з Всеукраїнського дня бібліотек. Новини культури

Привітали і нагородили почесними грамотами бібліотекарів громади заступник міського голови Олександр Нечитайло разом із начальником відділу культури, молоді, туризму та охорони культурної спадщини Наталією Гаврилюк та директором КЗ «Бершадська бібліотека» Людмилою Німчук.

Артему Савченку Новини громади

Вірш присвячений загиблому герою України - Артему Савченку. Автор: Олег Клітинський

Виплата часткового відшкодування витрат за закуплені установки індивідуального доїння Новини громади

Виплата часткового відшкодування витрат за закуплені установки індивідуального доїння або (та) холодильну установку для зберігання і охолодження молока.

Пошук по сайту
Державні послуги

Рішення сесій