Logo

Новини

Успішне завершення гуманітарної місії міжнародної організації HANDICAP INTERNATIONAL FEDERATION Новини громади

17.03.23 на зустрічі із заступником голови з питань діяльності виконавчих органів ради Валентином Русначенком представники міжнародної організації HANDICAP INTERNATIONAL FEDERATION (НІ) офіційно повідомили про успішне завершення проекту з надання гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним та постійним жителям нашої територіальної громади.

04 квітня 2023 року відбудеться пленарне засідання 33 чергової сесії Бершадської міської ради 8 скликання Оголошення

Згідно з розпорядженням міського голови "Про внесення змін до розпорядження міського голови №29 від 07.03.2023 «Про скликання 33 чергової сесії міської ради»" від 23 березня 2023 року року №39, 33 чергова сесія Бершадської міської ради відбудеться 04 квітня 2023 року о 10-00 годині в залі засідань комунальної організації «Бершадська ДЮСШ «Ровесник», реєстрація депутатів розпочнеться о 09 годині 30 хвилин.

Прощання із нашим Героєм Макаровим Сергієм Михайловичем Новини громади

23 березня 2023 року, Бершадська громада попрощалась із Героєм - Макаровим Сергієм Михайловичем, який загинув захищаючи нашу країну.???? Наш Герой, після отримання бойових травм до останнього боровся за життя, але на превеликий жаль його серце зупинилося 21 березня 2023 року.

Вітання з днем народження! Новини громади

Бершадська міська рада та виконавчий комітет щиро вітають з днем народження депутата Бершадської міської ради – Оніщука Миколу Івановича!

Павло Олексюк стояв до останнього подиху за свою рідну землю Новини громади

23 березня минає рік від дня загибелі Олексюка Павла Олеговича. Йому було лише 22. Павло був хоробрим юнаком, прекрасним сином, вірним та щирим другом, справжнім патріотом і захисником своєї Батьківщини.

І етап Чемпіонату Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос» з футзалу 2023 року Новини спорту

18 березня 2023 в смт.Тростянець, відбувся І етап Чемпіонату Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос» з футзалу 2023 року серед чоловічих команд. У змаганнях чемпіонату беруть участь команди 24 громад Вінниччини.

Ваучер – шанс отримати безкоштовну освіту Новини громади

Ваучер – це документ, який видається одноразово та дає право безоплатно пройти навчання за затвердженим переліком професій та спеціальностей за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Гідрометеорологічні умови на період 21 по 24 березня Новини громади

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині очікується температурний режим вищий від норми, місцями туман, в кінці періоду опади

Літературний мікрофон «Поезії безмежна сила» Новини культури

У КЗ «Бершадська бібліотека» відбувся літературний мікрофон «Поезії безмежна сила». Усі охочі мали чудову нагоду прочитати вірші улюблених авторів . Зокрема, пролунали поезії Ліни Костенко, Василя Симоненка, Тетяни Яковенко, Володимира Сосюри, Аліни Казміревської.

Надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування ВПО внаслідок проведення бойових дій під час воєнного Новини громади

Постановою КМУ від 20 березня 2022 року № 331 визначений Порядок надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні.

Пошук по сайту
Захисні споруди цивільного захисту Бершадської МТГ