Новини

Про стипендії, премії та гранти Президента України у сфері освіти

Відділ освіти та спорту Бершадської міської ради інформує про те, що набув чинності Указ Президента України №27/2021 «Про стипендії, премії та гранти Президента України у сфері освіти»

Щодо ЗНО 2021 року

1 лютого розпочинається реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання. Детально щодо ЗНО 2021 року

Робочий візит до с.Крушинівки

29 січня 2021 року міський голова Віталій Драган разом з депутатом міської ради Володимиром Гонтаруком і представником проєктної організації відвідали з робочим візитом с.Крушинівку

Онлайн-нарада з керівниками закладів дошкільної освіти

28 січня 2021 року за участю начальника відділу освіти Бершадської РДА Оксани Тартачної, начальника відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Юлії Покотило, спеціаліста відділу освіти Бершадської РДА Оксани Ковальчук, консультанта центру професійного розвитку педагогічних працівників Наталії Свистун проведено робочу он-лайн нараду з директорами закладів дошкільної освіти.

Робочі візити до закладів дошкільної освіти

27 січня 2021 року начальником відділу освіти Бершадської РДА Оксаною Тартачною, начальником відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Юлією Покотило, спеціалістом відділу освіти Бершадської РДА Оксаною Ковальчук, консультантом центру професійного розвитку педагогічних працівників Наталією Свистун здійснено комісійний виїзд в ряд закладів дошкільної освіти сіл

День пам'яті Героїв Крут

29 січня в Україні відзначають День пам’яті героїв Крут — саме там у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність.

Відкритий чемпіонат області з легкої атлетики

26 січня 2021 року у місті Вінниця пройшов Відкритий чемпіонат області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2004 року народження та молодші, а також відкриті змагання «Кубок Поділля».

Василь Якович Гондарук: «Працюю на благо Бершадської громади»

Не дивлячись на зимовий період та погодні умови, на території колишнього цукрового заводу м. Бершаді киплять будівельно – відновлювальні роботи. Директором ПП «Валентина», депутатом Вінницької обласної ради Гондаруком Василем Яковичем, організовано відбудову частини придбаних приміщень, та закуплено спеціалізовану техніку, яка використовуватиметься для надання комунальних послуг.

Увага! Конкурс талантів «Зіркова мрія-2021»

Відділом освіти та спорту Бершадської міської ради проводиться конкурс «Зіркова мрія-2021».

Позашкілля Бершадщини. Підсумки 2020. Станція юних техніків

Бершадська районна станція юних техніків у 2020 році спрямувала свою роботу на розвиток інтересу дітей та молоді до науково-технічної творчості, розширення наукового світогляду; створення умов для набуття вихованцями техніко-технологічних умінь і навичок; активізацію раціоналізаторсько-винахідницької, конструкторської та пошукової діяльності та змістовного дозвілля.

Пошук по сайту
Проєкти рішень для підготовки до сесій
Проекти рішень на чергову сесію
Архів відеотрансляцій