Новини

Передача автомобіля за довіреністю від однієї фізичної особи іншій: як відбувається оподаткування? Податкова інформує

У разі передачі права користування та розпорядження майном фізичною особою — власником майна (довірителем) на підставі нотаріально засвідченого доручення іншій особі, право власності на майно залишається незмінним, тобто не здійснюється відчуження майна, і право розпорядження власністю залишається за довірителем – власником. При цьому не виникає і обставин для оподаткування, тобто немає об’єкта оподаткування податком на доходи фізичних осіб.

Інформаційний лист: Застосування Закону  України від 04.12.2020р. №1072-ІХ Податкова інформує

Право на списання сум недоїмки з єдиного внеску мають фізичні особи – підприємці (крім фізичних осіб – підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування) та особи, які провадять незалежну професійну діяльність. Заяву на списання сум недоїмки з єдиного внеску платники можуть подавати до 1 березня 2021 року.

Увага! Конкурс на заміщення вакантних посад Новини громади

Оприлюднено РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 89-К від 16 лютого 2021 р. Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад Бершадської міської ради, Вимоги до претендентів та Перелік питань на перевірку знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень працівників

Зустріч з представниками спортивного середовища міських та сільських шкіл Новини громади

16 лютого 2021 року в залі засідань РДЮСШ «Ровесник» відбулася зустріч міського голови Віталія Драгана і першого заступника Дмитра Красиленка з представниками спортивного середовища міських та сільських шкіл.

Заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав Новини громади

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-річниці виведення військ з Республіки Афганістан у Бершадській територіальній громаді відбулися вшанувальні заходи за участю міського голови Віталія Драгана, голови Української спілки ветеранів Афганістану Анатолія Драгана та воїнів – інтернаціоналістів.

Нарада з керівниками відділів Бершадської міської ради. Новини громади

15 лютого 2021 року першим заступником міського голови Дмитром Красиленком проведено нараду з керівниками відділів Бершадської міської ради.

Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність школярів Новини освіти

Заступник директора з виховної роботи Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Аліна Янчук взяла участь в інформаційній зустрічі щодо впровадження проекту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність» у Вінницькій області.

Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Winter Art Fest» Новини культури

Нещодавно в м. Києві відбувся дистанційний Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Winter Art Fest». Організатори конкурсу — Creative association «Sunshine» за підтримки ТО Art zirka fest.

Формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах загальної середньої освіти Новини освіти

Зі змінами в освітянському законодавстві прийшли зміни і в принципи організації роботи закладів освіти на місцях. Розширення сфери самостійної діяльності школи актуалізувало регулювання внутрішньошкільних відносин на основі особистісно-правового підходу до управління.

Формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти. Позашкілля Новини освіти

10 лютого 2021 року директори позашкільних закладів Бершадської громади взяли участь в онлайн зустрічі для керівників закладів позашкільної освіти Вінниччини на тему «Формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти в закладах позашкільної освіти».