Logo

Новини

Виховний тренінг «Дітям світу – сонце й мир» Новини культури

20 листопада 2023 року у Комунальному закладі «Бершадська бібліотека» відбувся веселий виховний тренінг «Дітям світу – сонце й мир»

День Гідності та Свободи в закладах загальної середньої освіти Новини освіти

У зв’язку з відзначенням 21 листопада поточного року Дня Гідності та Свободи і 10-ї річниці Революції Гідності заходи в закладах загальної середньої освіти Бершадської міської територіальної громади пройшли під гаслом «Заряджені гідністю і жагою свободи».

Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства» Новини громади

Анонімне опитування "Доступ до послуг та допомоги постраждалих від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі"

Мітинг-пам’ять з нагоди Дня Гідності та Свободи Новини громади

Завтра, 21 листопада, на центральній площі міста об 11:00 год. відбудеться мітинг- пам’ять з нагоди десятої річниці Дня Гідності та Свободи під назвою «Майдан, війна, свобода-революція громадського спротиву».

Відбулося 73 позачергове засідання виконавчого комітету Бершадської міської ради Новини громади

20 листопада 2023 року, відбулося 73 позачергове засідання виконавчого комітету Бершадської міської ради

Благодійний Фонд "Місто добра" Новини громади

Відділ соціального захисту та охорони здоров’я населення Бершадської міської ради повідомляє, що за інформацією, яка надійшла від Благодійного фонду «Місто Добра» розпочне функціонувати реабілітаційний центр та хоспіс для дітей.

Тиждень безпеки дорожнього руху в Бершадській громаді Новини громади

З 13 по 19 листопада 2023 року в закладах освіти Бершадської громади пройшов національний Тиждень безпеки дорожнього руху

Стартує прийом заявок на участь у проєкті Новини громади

Стартує прийом заявок на участь у проєкті «Підтримка мікропідприємств ветеранів війни та їх родин, від ідеї до реалізації на Вінниччини»

Церемонія прощання з Героєм - Герасименком Андрієм Олександровичем Новини громади

18 листопада 2023 року наша громада зі сумом вшанувала пам'ять того, хто став справжнім Героєм, захищаючи нашу країну, адже він віддав найдорожче - своє життя

З Днем працівників сільського господарства! Новини громади

Шановні аграрії Бершадської територіальної громади! Прийміть вітання з нагоди вашого професійного свята. Це свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.

Пошук по сайту
Державні послуги

Рішення сесій