Logo

Новини

28 травня 2024 року відбудеться 90 чергове засідання виконавчого комітету Бершадської міської ради Оголошення

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.05.2024 № 65 «Про проведення чергового засідання виконавчого комітету Бершадської міської ради» чергове 90 засідання виконавчого комітету Бершадської міської ради відбудеться 28 травня 2024 року о 10.00 годині в залі засідань міської ради. Реєстрація членів виконавчого комітету розпочнеться о 09 годині 30 хвилин.

Відбулось 89 позачергове засідання виконавчого комітету Бершадської міської ради Новини громади

Сьогодні, 13 травня, відбулось 89 позачергове засідання виконавчого комітету Бершадської міської ради. До порядку денного 89 позачергового засідання включено 6 питань, в тому числі Різне.Важливим питаннями на засіданні було обговорення про затвердження плану заходів з підготовки прогнозу бюджету..

Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області інформує ! Новини громади

Спостерігається масовий літ яблуневої плодожерки. За ніч на феромонну пастку уловлюється до 41 екз. метеликів. Наразі проходить відкладання метеликами яєць. З кінця першої декади травня можливе відродження личинок фітофага..

Сьогодні минає рік, як загинув наш захисник - Корній Віктор Миколайович Новини громади

Душі та серця найрідніших і найближчих людей розриваються від передчасної втрати, адже Віктор був дуже доброю і чуйною людиною, спокійним, разважливим, скромним і завжди посміхався. Його щире серце і широка душа завжди були відкриті для тих кого він любив, ким дорожив і хто був по життю поряд з ним.

2-га річниця з дня загибелі Мартича Станіслава Новини громади

Сьогодні, 11 травня 2024 року, минає 2 роки, як загинув житель села Велика Киріївка - Мартич Станіслав Федорович.

Церемонія прощання з АНДРУЩЕНКОМ Олександром Федоровичем. Новини громади

10 травня 2024 року у Бершадській територіальній громаді відбулася церемонія прощання з АНДРУЩЕНКОМ Олександром Федоровичем. Знову наша громада втратила відважного захисника України. Олександр Федорович до останнього свого подиху мужньо виконував свій військовий обовʼязок..

Анкета для опитування щодо доступності публічних послуг у сфері соціального захисту населення Новини громади

Відділ соціального захисту та охорони здоров’я населення Бершадської міської ради повідомляє, що Національна сервісна служба України проводить онлайн-опитування стосовно доступності публічних послуг у сфері соціального захисту населення. Заповнити анкету можна за посиланням:

Привітання з днем народження Новини громади

Бершадська міська рада та виконавчий комітет вітають з днем народження спеціаліста відділу містобудування та архітектури - Верхолюка Миколу Федоровича.

За вагомий внесок у підвищення боєздатності нагороджено Бершадську громаду Новини громади

Наша громада отримала подяку від 3-ї окремої штурмової бригади за покращення матеріально-технічної бази даного бойового підрозділу

Україна – європейська країна Новини культури

Бібліотечні працівники Бершадської публічної бібліотеки продовжують реалізовувати пізнавальний проект «Надзвичайна і гостинна наша славна Україна»! 9 травня відзначається День Європи в Україні, цього дня у рамках проекту відбулися бібліотечні активності «Україна європейська».

Пошук по сайту
Державні послуги