Новини

Патронатна сім’я – нова форма сімейного виховання Новини громади

На сьогоднішній день наша держава здійснює реформи у сфері захисту прав дітей, а саме шукає альтернативу такій формі влаштування дітей як інтернатні заклади. Зокрема, однією із таких форм є патронат над дітьми.

Як отримати довідку про доходи? Податкова інформує

Покрокова інформація як фізична особа може отримати довідку про свої доходи в Електронному кабінеті.

Бершадський спиртовий завод планує розпочати роботу з новим власником ТОВ «АКВА СОЛАР ІНВЕСТ» Новини громади

18 лютого 2021 року відбулася зустріч Бершадського міського голови Віталія Драгана з виконуючим обов’язки керівника підприємства Бершадського спиртзаводу Тарасом Галайко. На зустрічі були присутні заступник Бершадського міського голови Валентин Русначенко та депутати міської ради Євген Жабко і Андрій Ткачук.

Їх дух незламний і безсмертний подвиг накреслив шлях до мирного життя... Новини культури

Щоб віддати належну шану учасникам Революції гідності та вшанувати пам’ять полеглих, 18 лютого в Баланівській сільській бібліотеці було проведено спільний патріотично-виховний захід — годину пам’яті «Герої не вмирають… Просто йдуть…» для учнів Баланівського ЗЗСО І-ІІІ ст.

День Героїв Небесної Сотні Новини громади

18 лютого 2021 року з нагоди Дня вшанування пам‘яті Героїв Небесної Сотні відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку, меморіальних дощок та пам’ятних знаків загиблих земляків у війні з російським агресором : Герою України - Юрію Коваленку та В‘ячеславу Дремлюху.

Герої Небесної Сотні назавжди змінили нашу Україну Новини культури

З метою вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року) 18 лютого працівник музею Оксана Притула провела годину пам’яті «Майдан: усна історія».

МОМ запрошує ОТГ на конкурс проектів із поліпшення соціально-економічних умов Новини громади

Представництво МОМ в Україні в рамках проекту «Протидія торгівлі людьми в Україні (CTIP)» за підтримки Агентства США з Міжнародного Розвитку (USAID) оголошує конкурс для об’єднаних територіальних громад (ОТГ), зацікавлених в участі у проекті (MPA-2021-02).

Конкурс Вінницької обласної Ради «Комфортні громади» Новини громади

11 лютого стартувала серія інформаційних зустрічей із написання проєктів на конкурс Вінницької обласної ради «Комфортні громади» - для 63 громад. Перший семінар уже провели для представників дев’яти громад Тульчинського району. А 17 лютого у Гайсині відбулася інформаційна зустріч для п’ятнадцяти громад Гайсинського району.

Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні Новини культури

Указом Президента України від 11-го лютого 2015-го року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» в країні встановлено особливий пам’ятний день – «День Героїв Небесної Сотні», який відзначається тепер щорічно 20-го лютого.

ВІДБУВСЯ ІІІ ЕТАП ХХ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ «ОБ’ЄДНАЙМОСЯ Ж, БРАТИ МОЇ!» Новини освіти

У січні 2021 року (у режимі онлайн) відбувся ІІІ етап ХХ Всеукраїнського конкурсу учнівської молоді «Об’єднаймося ж, брати мої!» у номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення».