Logo

Новини громади

Відкриття спортивного майданчику у с.Велика Киріївка на честь загиблого героя

В пам’ять про свого єдиного сина Ігоря Гончарука, який загинув, захищаючи нашу країну батьки Андрій та Тамара Гончаруки здійснили його давню мрію та побудували спортивний майданчик у селі Велика Киріївка.

Одразу двох ювілярок вітала Бершадська територіальна громада

15 жовтня своє 85-ти річчя відзначила жителька м. Бершадь Світлана Яківна Карабіна, а свій 90-річний ювілей відзначила Марія Семенівна Місюнас жителька с. П’ятківка.

Триває Всеукраїнська інформаційна кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен!»

У рамках кампанії Вінницька обласна служба зайнятості проводить масштабну інформаційну роботу серед ВПО щодо сприяння у працевлаштуванні, можливостей професійного навчання та перенавчання, організації підприємництва, надання грантів для створення або розвитку бізнесу тощо.

Як швидко та легко укласти договір розподілу газу з новим оператором ГРМ

З 1 жовтня 2023 року згідно з Постановою НКРЕКП № 1769 від 29.09.2023 року оператором газорозподільних мереж у Вінницькій області та місті Гайворон стало ТОВ «Газорозподільні мережі України» в особі Вінницької філії.

Сьогодні Бершадська громада попрощалась з Героєм – ШЕЛЕГОНОМ Сергієм Андрійовичем

Сергій Андрійович загинув 10 жовтня 2023 року біля с. Кліщіївка, Донецької області. Він був вірним військовій присязі та щиро вірив у нашу Перемогу!

Правоохоронці закликають громадян не сідати за кермо в стані сп’яніння

Як правило дорожньо-транспортні пригоди в стані сп’яніння є найрозповсюдженішими. Одна з таких сталась 3 жовтня у м. Гайсин. Місцевий житель в’їхав у ворота до місцевого Гайсинського парку ім. Б. Хмельницького залишивши на місці бампер з номерним знаком автомобіля. Працівники поліції виявивши дане правопорушення, встановили водія даного автомобільного транспорту

15 жовтня громада попрощались з Героєм, який боронив нашу незалежність до останнього подиху

15 жовтня громада попрощались з Героєм, який боронив нашу незалежність до останнього подиху. Жителі села Війтівки провели в останню путь Олександра ЗАМКОВОГО - захисника України, який вірив у нашу країну, вірив у її людей та Перемогу.

10 жовтня 2023 року, загинув наш Герой - ШЕЛЕГОН Сергій Андрійович

І знову втрата в нашій громаді. 10 жовтня 2023 року, загинув наш Герой - ШЕЛЕГОН Сергій Андрійович, 1984 року народження.

13 жовтня громада попрощалась із Героєм – ЗІНКЕВИЧЕМ Олександром Олександровичем

13 жовтня Бершадська громада попрощалась із Героєм – ЗІНКЕВИЧЕМ Олександром Олександровичем, який загинув, захищаючи нашу країну.

Відкриття спортивного майданчика у с.Велика Киріївка на честь Героя-захисника -  Гончарука Ігоря

13 жовтня відбулось відкриття спортивного майданчику у селі Велика Киріївка, який відкрито на честь Гончарука Ігоря Андрійовича, що загинув на війні, захищаючи свободу та незалежність України.

Пошук по сайту
Державні послуги

Рішення сесій