Logo

Новини громади

Відбулась 39 позачергова сесія Бершадської міської ради 8 скликання

Відбулась 39 позачергова сесія Бершадської міської ради 8 скликання, на порядок денний якої було винесено 50 питань.

Додаткова реєстрація на допомогу від УВКБ ООН для ВПО та біженців

Додаткова реєстрація на допомогу від УВКБ ООН для ВПО та осіб, які виїздили за кордон через воєнні дії та повернулись до своїх місць постійного проживання

ПОВІДОМЛЕННЯ про зміну тарифу

Згідно рішення Виконавчого комітету Бершадської міської ради № 182 від 27.09.2023 р. – встановлено, економічно обґрунтовані тарифи на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2024 р.,

Відбулась консультаційна робота з суб’єктами пробації

В жовтні 2023 року Гайсинським РВ №1 філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області спільно з Бершадським БВПД з метою підвищення правової обізнаності населення щодо захисту прав та законних інтересів.

Охорона праці під час воєнного стану

В умовах війни тисячі підприємств, незважаючи на безпекові ризики, продовжують працювати, оскільки їхня робота є основою економічної стабільності України.

«Агенція регіонального розвитку Вінницької області» організовує та проводить  семінар

30 жовтня 2023 року з 10:00 – 13:00 год. Установа «Агенція регіонального розвитку Вінницької області» організовує та проводить інформаційний семінар “Особливості подачі заявок для участі в державній програмі єРобота: грант на власну справу”.

Вітання міського голови з Днем військового капелану!

Вітаю з Днем військового капелану! Саме ви, військові капелани, 24/7 несете своє служіння на передовій та в окупованих територіях, не знаючи, що трапиться в наступну секунду, покладаючись лише на волю Божу.

Відбулось засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України

Міський голова взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. У засіданні взяли участь: заступник керівника Офісу Президента України Олексій Кулеба, народні депутати України Ірина Борзова і Анатолій Драбовський, представники уряду та керівники структурних підрозділів ОВА.

Вітання жительки громади з 95-річчям

23 жовтня, жителька с. Флорине - Добровольська Ганна Лаврентіївна відсвяткувала 95-річчя. До ювілярки з подарунками та привітаннями завітали голова організації ветеранів України м. Бершадь Людмила Князєва та начальник відділу соціального захисту і охорони здоров’я населення Олег Клітинський.

Інформаційний захід  з нагоди Європейського дня торгівлі людьми

23 жовтня 2023 року працівники Бершадської міської ради, відділу соціального захисту та охорони здоров’я населення та поліцейський офіцер громади взяли участь у в інформаційному заході ВОПО «Джерело надії»

Пошук по сайту
Державні послуги

Рішення сесій