Logo

Новини громади

Вітання з днем народження!

Бершадська міська рада та виконавчий комітет вітають з днем народження депутата Бершадської міської ради – Білодіда Віталія Івановича!

ОБЕРЕЖНО, ЧАДНИЙ ГАЗ!

Чадний газ – безбарвний, дуже отруйний газ без запаху. Утворюється внаслідок неповного згоряння пального в автомобільних двигунах чи в опалюваних приладах, які працюють на вугіллі або на інших видах природного палива.

Новий робочий тиждень розпочався з щотижневої апаратної наради

У апаратній нараді прийняли участь секретар, заступники, начальник юридичного відділу та керівник комунального підприємства.

Допомога внутрішньо переміщеним особам від УВКБ ООН

20 жовтня 2023 року відділом соціального захисту та охорони здоров’я населення Бершадської міської ради та БФ «Право на захист» для внутрішньо переміщених осіб (ВПО), що проживають в Бершадській міській територіальній громаді, відбулася реєстрація на отримання грошової допомоги.

Дія. Бізнес – безкоштовний державний сервіс для підтримки бізнесу

Онлайн-платформа Дія.Бізнес (business.diia.gov.ua) - надає можли-вість підприємцям отримати необхідну інформацію для відкриття та роз-витку бізнесу на одному ресурсі.

Збір проєктів з розвитку енергетичної спроможності територіальних громад

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України та Секретаріат Енергетичного Співтовариства (Energy Community Secretariat) на базі платформи Communities Support Team, розпочинають збір проєктів з розвитку енергетичної спроможності територіальних громад.

У  відділі «Центр надання адміністративних послуг» Бершадської міської ради вручено перше свідоцтво про народження дитини

Як повідомлялося раніше, відділ «Центр надання адміністративних послуг»Бершадської міської ради розширив спектр надання адміністративних послуг, увівши послугу державної реєстрації народження дитини. 16 жовтня у ЦНАПі вручено перше свідоцтво про народження одній із сімей нашої громади.

«Захист прав людини в концепції перехідного правосуддя: українська модель»

Відділ соціального захисту та охорони здоров’я населення Бершадської міської ради (далі - Відділ) повідомляє, що в Науково-дослідному інституті вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса за підтримки Національного фонду досліджень України проводиться наукове дослідження.

Програма грошової допомоги  від УВКБ ООН внутрішньо переміщеним особам

Програма грошової допомоги від УВКБ ООН внутрішньо переміщеним особам та особам, які через воєнні дії вимушені залишити свої домівки, але повернулися до постійного місця проживання, які проживають та зареєстровані в Бершадській міській територіальній громаді.

18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Відділ соціального захисту та охорони здоров’я населення Бершадської міської ради повідомляє, що 18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми.

Пошук по сайту
Державні послуги

Рішення сесій