Logo

Новини громади

Як впровадити програму стажування для молоді?

Посібник «Як впровадити програму стажування для молоді?» містить покрокові інструкції та рекомендації для органів місцевого самоврядування, як впровадити програму стажування для молоді.

Процедура укладення договорів розподілу газу

Понад 50 тисяч споживачів газу Вінниччини вже повернули підписані заяви-приєднання Вінницькій філії «ГАЗМЕРЕЖІ»

Річниця загибелі героя - Донця Віктора Анатолійовича

Минає рік з дня трагічної загибелі нашого земляка, мешканця села Устя, який загинув захищаючи Україну від ворога. Безжальна війна в одну мить обірвала життя 51-річного Віктора Анатолійовича.

Щотижнева понеділкова нарада

Сьогоднішня щотижнева понеділкова нарада стосувалася переважно щоденної роботи, як працівників апарату, так і комунальних установ, закладів освіти та структурних підрозділів.

Зустріч з педагогічним колективом Баланівського закладу загальної середньої освіти

Провів зустріч з педагогічним колективом Баланівського закладу загальної середньої освіти, на якій було обговорено поточний стан справ та плани на майбутнє

Додаткова реєстрація на допомогу від УВКБ ООН для ВПО

Додаткова реєстрація на допомогу від УВКБ ООН для ВПО та осіб, які виїздили за кордон через воєнні дії та повернулись до своїх місць постійного проживання

Вінницька обласна Рада визначила основні принципи формування обласного бюджету

27 жовтня на черговій 45 сесії обласної Ради першим питанням порядку денного депутати розглянули та ухвалили рішення «Про принципи та пріоритети формування обласного бюджету Вінницької області на 2024 рік»

Шахраї видають себе за покупців!

«Продам дрова/вугілля/генератори за зниженими цінами»: поліція Вінниччини застерігає від поширених шахрайських схем

Уродженка Бершадської громади виборола перше місце на чемпіонаті України з боксу

Вітаю з перемогою молоду спортсменку – Ніку ГОЛУБ та тренерський колектив , який підготував юну боксерку до важливих змагань : Бишевського Сергія, Голуба Леоніда, Кабанова Віктора та Петриченка Віктора!

Володимир Зеленський вручив "Золоту Зірку" родині загиблого захисника -  Тарахкала Олега

27 жовтня Президент України Володимир Зеленський вручив "Золоту Зірку" родині загиблого захисника - Тарахкала Олега, уродженця села Красносілка

Пошук по сайту
Державні послуги

Рішення сесій