Logo

Новини громади

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України»

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ), що впроваджується компанією Chemonics International, продовжує приймати грантові заявки на реалізацію заходів з підтримки участі українських підприємств у міжнародних торговельно-інвестиційних заходах та місіях у форматі В2В.

ДО 50 000 ЄВРО – ГРАНТИ В РАМКАХ ТРЕТЬОЇ ХВИЛІ ПРОЄКТУ “КЛІМАТИЧНІ ІННОВАЦІЙНІ ВАУЧЕРИ”

“Кліматичні Інноваційні Ваучери” є однією з найбільших грантових програм в Україні, що підтримують “зелені” інновації та просувають створення кліматично – орієнтованих технологій. Завдяки грантовому фінансуванню Climate Innovations ви можете зробити ваші екологічні проєкти більш конкурентоспроможними.

БЕЗПЕКА ПРИ ВИКОРИСТАННІ ГАЗУ - БЕЗПЕКА ЖИТТЯ!

Безумовно, природний газ є джерелом затишку та тепла у наших оселях. Користуватись газовими приладами надзвичайно зручно. Однак, при цьому необхідно неухильно дотримуватись елементарних правил безпеки.

“МХП-Громаді” і бренд Kurator анонсували новий конкурс бізнес-ідей: підприємці-ветерани і ВПО зі сфери громадського харчування

У наступну п‘ятницю, 22 вересня, стартує конкурс бізнес-ідей “Роби своє з Kurator” для HoReCa. Організаторами конкурсу є благодійний фонд “МХП — Громаді” та бренд Kurator. Конкурс має на меті підтримати бізнес, який постраждав під час війни, або який розвивають військові.

Церемонія прощання з Героєм- Садовим Сергієм Костянтиновичем!

Вчора, 14 вересня 2023 року в Бершадській територіальній громаді відбулася церемонія прощання з загиблим Героєм, жителем с. Поташня- Садовим Сергієм Костянтиновичем.

Привітання з Днем народження!

Бершадська міська рада та виконавчий комітет щиро вітають з днем народження депутата Бершадської міської ради ГОРБЕНКА Олександра Павловича.

Оголошення для Бершадської громади

Наші військові потребують причіп для автомобіля ЗІЛ!

Оголошення для пасічників!

ФГ "АГРО-В", с.Флорине, Гайсинського району, Вінницької області доводить до Вашого відома, що в господарстві з 10 вересня по 30 вересня 2023 року буде проводитися обробіток на посівах озимого ріпаку у нічну пору доби на території Флоринського старостинського округу.

Видача гуманітарної допомоги на території Бершадської міської територіальної громади

За сприяння працівників відділу соціального захисту та охорони здоров’я населення Бершадської міської ради 13 вересня 2023 року на території Бершадської міської територіальної громади на базі центру надання гуманітарної та благодійної допомоги працював Благодійний фонд.

У Вінницькій області стартувала інформаційна кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен»

У вересні цього року стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен», мета якої – посилити комунікацію між усіма органами влади, які опікуються ВПО, сприяти ефективній інтеграції переселенців у суспільне життя громад.

Пошук по сайту
Державні послуги

Рішення сесій